logoradkom

Oferta pracy na stanowisko: operator linii demontażu

Oferta pracy

na stanowisko: operator linii demontażu odpadów wielkogabarytowych – sortowacz

  • Zakres obowiązków:
    • Obsługa prasy do usuwania felg stalowych i aluminiowych z kół o średnicy od 10 do 17 cali;
    • Sortowanie odpadów
  • Wymagania:
    • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub techniczne;
    • sprawność ruchowa i manualna;
    • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;
    • samodzielność.
  • Oferujemy:
    • zatrudnienie w stabilnej rozwijającej się firmie;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w siedzibie Spółki lub przesłanie na adres: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM” Sp. z o.o. 26-600 Radom,

  1. Witosa 76, lub e-mailem: radkom@radkom.com.pl.

Przesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.06.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.